Tento príbeh som Vám chcela porozprávať ako príklad a povzbudenie, že v živote je všetko možné, keď máte dostatok viery a odhodlania.

Možno ste si viacerí všimli môj údiv pri vylosovaní výherkyne. Predtým som poprosila Vesmír, Stvoriteľa, Boha (každý nech si vyberie v čo verí ), aby sa olej dostal tomu, kto to skutočne potrebuje a Vesmír na moje veľké prekvapenie vybral ženu, o ktorej príbeh sa chcem s jej láskavým dovolením podeliť.


Táto krásna mladá dáma k nám prišla s prosbou, aby sme jej pomohli s otehotnením. Do roku 2017 brala 200 Euthyrox a cítila sa veľmi zle, bola pribratá, naliata a opuchnutá a preto sa sama rozhodla prestať brať umelé hormóny a na odporúčanie známej začala piť pravidelne olej. K nám sa dostala vo februári 2018. Jej jediné prianie bolo byť zdravá bez hormónov a otehotnieť.
Lekárka jej totiž povedala, že s jej hodnotami TSH je to nemožné. My sme jej povedali, že všetko je možné a keď sa bude riadiť radami pána Prof.Turianicu a poctivo piť olej, tak je tu veľká šanca otehotnieť. Ešte dostala od pána Prof. Turianicu špeciálne kúry na úpravu automúnneho zápalu štítnej žľazy a ostatné už bolo na nej.
 

Tato žena je výnimočná hlavne v tom, že nám verila a robila presne to, čo sme jej poradili.

Veľmi dobre si pamätám deň, keď mi celá šťastná oznámila, že je tehotná. Ja som až taká šťastná nebola, lebo som chcela, aby ešte trošku počkala, kým nebude úplne v poriadku. Ale príroda je mocná čarodejka. Celé tehotenstvo sme spolu komunikovali, sledovali výsledky a modlili sa, aby všetko dobre dopadlo.
Pani lekárka jej oznámila, že nemôže byť tehotná s takými hodnotami a že vráti diplom.😉 A deň D prišiel verte či neverte na Valentína. Takýto krásny darček v podobe vytúženého bábätka na Svätého Valentína, v deň Lásky to môže zariadiť len ,,ten Hore.““

A ja chcem z celého môjho srdca poďakovať tejto úžasnej a statočnej žene, ktorá to nevzdala, verila nám a verila sebe.
Tento príbeh píšem aj ako inšpiráciu pre mnohé z Vás s podobnými problémami. A tieto nádherné fotky malého Oskara (Slniečka ) nám poslala sama šťastná mamička Janka. Ďakujeme.

Janette