Hormóny štítnej žľazy sa starajú o to, aby sa potrava dostala do buniek a tam sa premenila na energiu. Viete, aké je jej psychologické nastavenie?
Je to hlavne symbol pre silu vašeho Ja, za účelom uznania Vašej vnútornej autority, vašej vnútornej lásky, kreativity a SEBA-VEDOMIA.

Preto treba prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Žiť ZA-SEBA smerom navonok. Predovšetkým si treba vysoko vážiť seba. Vo Vašom živote máte byť Kráľovnou Vy.
Môžete druhým pomáhať, ale nie sa SEBA-OBETOVAŤ. A hlavne nežiť život , s ktorým nesúhlasíte. Štítna žľaza je symbol toho, že sa nenecháte obmedzovať ani potláčaním seba samého a ani nikoho iného. Je to aj symbol toho, že ste nastavené na lásku a čistú radosť z tvorenia a života.

Základné psychosomatické príčiny ochorení štítnej žľazy sú práve v nevedomom odmietaní byť samým sebou. Často sa podriaďuje té niekomu inému ,a neveríte v silu seba samého. A v takom stave nedokážete tvoriť a byť kreatívne. Veď nie nadarmo stojí aj v biblii, miluj blížneho svojho ako seba samého.


Ak seba neprijmete a nemilujete také aké ste, nemôžete dať lásku druhému. A preto začnite byť vedome svojej vlastnej hodnoty a zoberte život do vlastných rúk. Ak si s tým neviete sami poradiť, rada Vám s tým pomôžem. V cene oleja máte prvé sedenie zdarma. Objednávky prijímam telefonicky alebo mailom. Teším sa na naše stretnutia a verím ,že spolu nájdeme silu na zmenu.

Janette